Anasayfa

Kurumsal Bilgiler

Merve Soyer

MERVE SOYER / KULÜP BAŞKANI

04.05.1989 Eskişehir doğumluyum.  İlkokulu Barbaros İlköğretim Okulu'nda, Orta Okulu İki Eylül İlköretim Okulu'nda liseyi ise Ahmet Yesevi Lisesi ve Tayfur Bayar Lisesi'nde tamamladım. Ardından Anadolu Üniversitesi Veteriner ve Laborant Sağlık bölümünde okudum.

 

Spora çocukluk dönemlerimde, jimlastik ve veleybol ile başladım.  Yaklaşık 11 yıl Osmangazi Üniversitesi Kulübü' nde ve Eses İnterparfa Spor Kulübü' nde voleybol oynadım. Ayrıca 8 yaşımdan itibarende okçuluk sporuyla ilgilendim. Jimlastik, voleybol ve okçuluk sporunun üçünü bir arada yürütmek zor olduğundan, bir seçim yaparak okçuluk sporunda ilerlemeye karar verdim. Okçuluk Sporuna başlamamın sebelerinden biride ablam Tuba Soyer Baykal ' ın da bu sporla ilgilenmesi , onun desteği ve yardımlarıdır.

En büyük hedeflerimden biri olan Okçuluk Antrenörü olmak yolunda her zaman azim ve sabırla ilerledim. 1. Kademe Okçuluk Antrenörü belgemi Samsunda; 2. Kademe Antrenör Belgemi Antalya'da aldım. Çalışma hayatıma ilk olarak Bilecik Gençlik ve İl Müdürlüğü'nde başladım, ardından Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde görev yaptım.

 

Bir müddet Onok Spor Kulübü'nde Antrenör olarak görev yaptıktan sonra Eskişehir'da bulunan Azel Şirketi'nde Yaban Akademi Okçuluk Koordinatörü olarak görev yaptım. Bunu yanında, V3 Fitness Spor Salonu'nda antrenörlüğe devam ettim, kendi hayallerimi kurmak adına görevimden istifa ederek, Eskişehir'de kendime ait Modern Okçuluk Spor Kulubünü kurdum.

 

Hayallerimi gerçekleştirdiğim bu günlerde ; hiçbir zaman benden desteğini ve ilgisini esirgemeyen ailem sonsuz teşekkürler ediyorum

Modern Okçuluk Spor Kulübü © 2017 - Eskişehir

Tasarım : Ajans Milopi