Anasayfa

Kurumsal Aktivite

Kurumsal Aktivite

KURUMSAL AKTİVİTE

Modern okçuluk; kişilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini olumlu yönde geliştirmekte, özellikle öğrencilerin konsantre olma sürelerini arttırmakta ve dikkati dağıtan çevresel faktörlerle olan etkileşimi azaltmaktadır. Okçuluk bireysel bir spor olduğundan öğrencilerin özgüvenlerinin gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden okçuluk sporu, okullarda gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Modern Okçuluk Spor Kulübü olarak Eskişehir’da 5 okul ve 3 üniversitenin okçuluk kulübü faaliyetlerini yürütmekteyiz. Birçok öğrenci de, bu faaliyetlerle müsabık olma şansı bulmaktadır.

 

Okullardaki okçuluk kulübü faaliyetlerine katıldıktan sonra okçuluğu seven ve okçuluk kursumuza katılan sporcu sayısı, toplam okçuluk kursiyerlerimizin yarısını oluşturmaktadır. Bu da okullarda verdiğimiz okçuluk faaliyetlerinin ne denli başarılı olduğunun göstergesidir. Sadece okulların kulüp faaliyetlerinde eğitim verdiğimiz öğrenciler bile, Eskişehir Okçuluk Şampiyonasında birçok dereceye imza atmışlardır. Eskişehir’da okçuluk sporunun yaygınlaşmasına önderlik yapan Modern Okçuluk Spor Kulübü, okullarda da okçuluk sporunun yaygınlaşması için elinden gelen gayreti göstermektedir.

 

Sizde okullarınızda ata sporumuz ve olimpik branş olan okçuluğun yapılmasını istiyor yada öğrencilerinizin Modern Okçuluk Spor Kulübünde ki okçuluk kurslarına katılmalarını istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Modern Okçuluk Spor Kulübü © 2017 - Eskişehir

Tasarım : Ajans Milopi